چرا دروپال

در مطلب قبل به این پرداختیم که دروپال چیست، و کمی در مورد آن توضیح دادیم، در این مطلب میپردازیم به این که چرا دروپال بهترین گزینه برای طراحی سایت شما می باشد؟ مطمئنا دروپال یکی از بهترین گزینه ها برای طراحی سایت شما است و بیشتر نیاز های شما را برآورده می کند.

دروپال سیستم مدیریت محتوا (فریم ورک) بسیار قوی میباشد که قادر به پشتیبانی وبسایت هایی با ابعاد کوچک تا بسیار بزرگ مختلف را دارا می باشد و بدون دانستن زبان کد نویسی خاصی قادر به استفاده از آن خواهید بود.

البته بهتر است که قبل از طراحی سایت خود، کمی دانش html , css داشته باشید تا بتوانید به راحتی کارهای خود را جلو ببرید. دروپال به راحتی تمام نصب میشود و شما از همان ثانیه اول یک سایت کامل را در اختیار دارید و میتوانید آن را شخصی سازی کنید. البته دروپال هزاران ماژول رایگان دارد که شما بنا به نیاز خود میتوانید از آنها استفاده نمایید.

طراحی سایت دروپال - طراحی ماژول اختصاصی دروپال - سئو سایت - بهینه سازی سایت - طراحی وب سایت

دروپال فارسی! سئو دروپال!

  • شما برای فارسی کردن دروپال نیازی نیست تا مراحل سختی را انجام دهید، و تنها با چند کلیک، سایت دروپال شما فارسی خواهد شد و آماده استفاده.
  • دروپال برای سئو بهترین گزینه می باشد و به دلیل تمیزی کدها و کیفیت کدهایی که دارد، میتواند باعث شود که سایت شما به راحتی در صفحه اول گوگل قرار بگیرد.
  • همانطور که گفتیم دروپال ماژول های بسیاری دارد که تعداد آنها حدود 41 هزار عدد می باشد. که تعدادی از آنها مربوط به دروپال 6 - دروپال 7 و دروپال 8 می باشند.
  •  شما در هنگام نصب قادر به جابجایی در بین انجمنها، وبلاگها و سایت های مختلف دیگر میباشید.
  • استفاده از دروپال کاملا رایگان بوده و نیازی به خرید ماژول و ... ندارید و به دلیل جامعه بزرگ دروپال، سئوال های شما به سرعت جواب داده می شود.
  • دروپال به انعطاف پذیری مشهور است، یعنی شما هر نوع سیستمی با هر ابعادی را میتوانید با دروپال پیاده سازی نمایید.

محبوبیت دروپال هر روز در حال افزایش می باشد، سال 1391 دولت انگلیس تصمیم گرفت که پرتال کلی دولت را با دروپال پیاده سازی نماید که این نشان دهنده آن است که این سیستم مدیریت محتوا گزینه بسیار مناسبی برای انواع سایت ها و پرتال می باشد. دولت استرالیا هم از این مسابقه عقب نمانده و در حال استفاده از روپال به صورت گسترده می باشد.

ماژول های کاربری زیاد دروپال:

تعداد ماژول های کاربردی موجود برای دروپال تعداد بسیار زیادی هستند که تعداد آنها حدود 41 هزار عدد می باشند.، که از بین آنها ماژول هایی مانند views ،  rules ، panels هر کدام قابلیت های بسیار بسیار زیادی را به دروپال اضافه میکنند و ماژول های بسیار پر قدرتی می باشند که شاید در دیگر سیستم ها یکصد ماژول بهمراه یکدیگر نیز نتوانند کاربرد یکی از این ماژول ها را داشته باشند.  این ماژول ها را هزاران توسعه دهنده حرفه ای دروپال ایجاد کرده اند که تعداد بالای توسعه دهنده دروپال، نشان دهنده آن است که دروپال هر روز در حال پیشرفت می باشد.

طراحی سایت دروپال - طراحی ماژول اختصاصی دروپال - سئو سایت - بهینه سازی سایت - طراحی وب سایت - ماژول دروپال

بنابراین وقتی بحث کیفیت و کارایی ماژول ها مطرح میشود ، هماهنگی و گستردگی ماژول های دروپال به یک نقطه قوت بزرگ برای دروپال تبدیل میگردد.

دروپال دارای مستندات و تالار های گفتگو بسیار زیادی به زبان انگلیسی می باشد که برای هر مشکل و خطا یا پرسشی ، یک پاسخ با دلایل مناسب در اختیار شما قرار میگیرد، البته مستندات بسیاری هم به زبان فارسی می باشد، ولی مشتندات زبان اصلی آن کامل تر می باشد.

درآمد بالا منتظر دروپال کارها

همیشه دنیای حرفه ای ها ، دنیای درآمد زایی خواهد بود، دروپال به دلیل انعطاف بالا در طراحی سایت ، قدرتمند بودن و داشتن جامعه فعال توسعه دهنده ، مطمئنا درآمد بالاتری را در بر خواهد داشت. البته برای درآمد بالا شما باید یک توسعه دهنده حرفه ای دروپال باشید.

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان دروپالی در ۷ روز هفته آماده پاسخ دهی به شما عزیزان می باشند. بی صبرانه منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم.

۰۹۹۱۹۵۸۲۰۲۸

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید و نظرات خود را بفرمایید.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

تگ‌های HTML مجاز نیستند.خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مقالات پیشنهادی